Klientai

Apie mus sako:

UAB “Grandma enterprise”:

Dėkojame meistrui Skirmantui už darbą 🙂

Nomeda iš Vilniaus:

Dar kartą dėkoju už darbus (p.s. šviestuvas sėkmingai veikia, jokių kaprizų..:))

Jolita iš Vilniaus:

Fantastiškai paprasta ir profesionalu: dėl meistro atvykimo, paslaugų suderininamumo, darbuotojo kultūringumo ir santūrumo, kruopštaus bei labai kompetentingo savo srities išmanymo likau labai sužavėta. Ačiū, kad taip paprastai šiais materialumo laikais galima taip paprastai išspręsti buitines problemas. Atradau firmą, kurią rekomenduoju ir kitiems (ypač, susidūrusiems su dabartinėje rinkoje plintančiu paslaugų tiekėjų nesąžiningumu).

Klientės iš Vilniaus skambutis:

Labai ačiū už meistro Vytauto darbą – kultūringas, visus darbus atliko kokybiškai ir tvarkingai…

Artūras iš Vilniaus (atlikti santechnikos darbai):

Labai malonu, kai meistras nepuola aiškinti, kas iki jo buvo padaryta blogai. Meistras išsiaiškino problemą ir ją pašalino. Visas procesas buvo labai malonus, tada negaila ir pinigus sumokėti… Pasižiūrėjome, kad turime meistrui ir daugiau darbų.

Andrius iš Vilniaus (kosmetinis buto renovavimas prieš išnuomojant):

Labai geras darbo organizavimas! Užpildžiau užsakymą internetu, paskambino, sutarėm dėl laiko… Laiku atvyko tvarkingas, kultūringas ir savo darbą išmanantis meistras.

UAB “Kraustina” Komercijos direktorius Marius Čepulis:

UAB “Kraustina” užsakė “Mano meistrą” surinkti ir pritvirtinti dokumentų stelažus kliento patalpose. Darbas pasitaikė sudėtingesnis nei atrodė iš pirmo žvilgsnio, tačiau meistras paslaugą atliko idealiai ir apgalvotai. Galime patvirtinti atvykusio meistro kompetenciją ir atlikto darbo kokybę. UAB “Kraustina” nuo šiol bendradarbiaus tik su”Mano meistras”!

Mano Meistro klientė iš Kauno:

„Puikus darbas, itin malonus, korektiškas bendravimas. Gebėjimas subtiliai, neperšant savo nuomonės, pasiūlyti optimaliausią variantą. Labai švarus darbas: nereikia valyti visų namų. Per porą valandų padaryta labai daug. Dėkoju meistrui Gediminui.”

Įspūdis apie Mano Meistro darbą:

„Patiko užsakymo ir paslaugų atlikimo operatyvumas. Likome labai patenkinti darbo kokybe, meistras be galo mandagus ir  tai, ką darė išmanė profesionaliai. Super”

Mano Meistro klientei iš Vilniaus patiko:

„profesionalumas, kultūra, greita reakcija, netgi rūpestis”

Straipsnio dienraštyje “Lietuvos Rytas” komentaras:

„…Kažkuris čia LTV realybės projektukas pagamino super dalyką – kontorą Mano Meistras. Šiandien dėl niekingo 20 min. darbelio jie mums atgrūdo tris kartus inteligentiškesnį meistrą, už visus iki šiol mano sutiktus santechnikus kartu sudėjus. Viską padarė greitai, kokybiškai ir žiauriai mandagiai. … ta kontora yra super, kai reikia smulkaus darbelio ir kaip tyčia nebūna ypatingo noro bendrauti su saškom ir vasiom iš alio reklamos. Bičiukui už idėją medalis ir sėkmės. ”

Įmonė „Pilies kepyklėlė” – nukabinti ir išvalyti lauko žibintai, pakeistos lemputės – visa tai atlikta per 15 min:

„Mes patenkintos operatyviu meistro darbu”

Klientė, kuriai sugedo sofa-lova:

Juk niekas nenorėjo važiuoti jos pataisyti. Mano Meistro paslauga nepalyginamai pigesnė už naują sofą. Dėkoju už pagalbą ir linkiu sėkmės versle!

Klientė, kuriai pakabinome šviestuvus, paveikslus, sutvarkėme stringančias garažo duris:

Dabar galiu pati atsidaryti garažo duris ir paimti vaiko roges ar dviratį. Apsimoka kviesti tokius meistrus, kurie pasiūlo sprendimų, kurių pati neįsivaizdavau.

Klientė, kuriai pakeitėme sugedusį durų skambutį:

…Meistras dar ir mano angeliuką suklijavo…

Kaina

Užsakyti paslaugą

Kontaktai