ElektrikasMeistrų paslaugosSantechnikasUncategorized

Meistras į Namus ir Biurą

meistras į namus ir biurą

Meistras į Namus ir Biurą  – patyrusių meistrų komanda atlieka įvairius ūkinius darbus, kurių visuomet gausu Jūsų namuose ar biure.

Biuras, bendrija ar namas yra sudėtingas įrenginys. Kad Jūs, Jūsų klientai ir darbuotojai jaustųsi gerai, reikia laiko, patirties, žinių ir darbo. Rūpintis galite ir patys, tačiau tam skirsite daug laiko. Šį laiką atimsite iš savo šeimos, mėgstamo darbo ar laisvalaikio.

ManoMeistras komandoje susibūrė savo srities profesionalai: elektrikas, santechnikas, stalius, dažytojas, apdailininkas, ūkvedys, darbų vadovas. Jie teikia Kokybiškas Paslaugas ir subalansuota Kaina Jūsų Namuose ar Biure.

Meistras į Namus ir Biurą

Paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Tokių komentarų sulaukiame:

  • Kaip gerai, kad atsirado tokia įmonė. Jūsų paslaugos labai reikalingos..

  • Anksčiau gaišdavom laiką ieškodami meistro ir nebūdavom tikri, kad jis atvyks. Radome internete Mano Meistrą, dienos pabaigoje paskambinom, kitą rytą 9:00 šaunus vaikinukas jau stovėjo prie durų. Kainos geros.

  • Jūsų elektrikai – nerealūs! Pakeitė lempas tokiose neprieinamose vietose!

Skambinkite tel. 861 800 600 arba užpildykite Užsakymo formą, net jei reikalingos paslaugos nerandate mūsų paslaugų sąraše, nes ManoMeistras darbuojasi ne tik rankomis, bet ir galva.

O apie kainą  gyvenimo patirtis sako:

Džiaugsmas dėl mažos kainos trunka trumpiau nei liūdesys dėl blogos kokybės!

Užsakyti paslaugą