ElektrikasMeistrų paslaugosSantechnikas

Ūkvedys

Ūkvedys

Ūkvedys. Kam reikia ūkvedžio?

Ūkvedžio paslauga – tai ilgalaikė sutartis aptarnauti Jūsų įmonę, bendriją ar individualų namą. Jei Jūs skaitote, reiškia Jūs vertinate savo laiką ir vadovaujatės nuostata, kad darbą atliktų tie, kurie jį mėgsta ir moka.

Kodėl reikia ūkvedžio?

Jūsų biuras, bendrija ar namas yra sudėtingas įrenginys. Kad Jūs, Jūsų klientai ir darbuotojai jaustųsi gerai, reikia laiko, patirties, žinių ir darbo. Rūpintis galite ir patys, tačiau tam skirsite daug laiko, kurį atimsite iš savo šeimos, mėgstamo darbo ar laisvalaikio.

Kodėl ateinantis ūkvedys?

Jūs galite priimti į darbą ūkvedį. Mūsų klientų patirtis rodo, kad ūkvedį – darbuotoją tenka apkrauti įvairias papildomais darbais, nes jis nėra visiškai užimtas, tuo tarpu lieka nemažai nepadarytų darbų, nes vienas žmogus negali visko išmanyti.

Mano Meistras siūlo Jums išeitį – Mano Meistras – Ūkvedys. Mes Jums skirsime Meistrą, kuris rūpinsis Jūsų biuru ar būstu, o kai reikės kitos srities specialisto – jis pasikvies kolegą.

Kiek paslauga kainuoja?

Mano Meistro Ūkvedžio paslaugos kaina atitinka Jūsų poreikius. Sprendžiant pagal didėjantį mūsų klientų skaičių – ji yra patraukli. Be to – kaina ne viskas, svarbiausia, kad Jūs gaunate tai, ko tikitės … ir šiek tiek daugiau.

 

“Ūkvedys” paslauga jau naudojasi:
 1. Beata Amber Group, UAB
 2. Restoranas “Amatininkų užeiga”
 3. Oriflame kosmetika, UAB
 4. Vilniaus Implantologijos Centras
 5. Interjero salonai Im Deco
 6. Airijos Ambasada
 7. Baltic Model Management, UAB
 8. Interneto vizija, UAB
 9. Alfaturas, UAB
 10. Armėnijos Ambasada
 11. Kelionių Akademija, UAB
 12. Baltic Clipper, UAB
 13. Vestaka, UAB
 14. Žilinskis ir Ko, UAB

Ūkvedys tokių komentarų sulaukia:

 • Kaip gerai, kad atsirado tokia įmonė. Jūsų paslaugos labai reikalingos..

 • Anksčiau gaišdavom laiką ieškodami meistro ir nebūdavom tikri, kad jis atvyks. Radome internete Mano Meistrą, dienos pabaigoje paskambinom, kitą rytą 9:00 šaunus vaikinukas jau stovėjo prie durų. Kainos geros.

 • Jūsų elektrikai – nerealūs! Pakeitė lempas tokiose neprieinamose vietose!